Home

Pozvánky

20-fotografu-skoda-2016-small

Dne 14. listopadu 2016 v 17.00 hodin bude v Centru FotoŠkoda zahájen devátý ročník výstavy Galerie WWG.CZ.
Letos je možné se těšit na čtyřicet fotografií na výstavních zvětšeninách a na stodvacet snímků na dvoumetrové plazmě.

O AUTORCE

 

Hana-Major-Sládková

Ing. Hana Major Sládková 1973

profesionální fotografka, tanečnice, lektorka

***

Jsem členkou Asociace profesionálních fotografů ČRtvůrčí skupiny FaF, webové galerie WWG.CZ,
a tanečních souborů Ambrosia a Rond

Fotografuji od dětství, kdy jsem v šesti letech dostala svou první zrcadlovku. Profesionálně se fotografii  věnuji od roku 1992. Ve své tvorbě se zaměřuji na portrétní, svatební, reportážní a produktovou fotografii. Mou srdeční disciplínou je fotografie tance, kterému se sama aktivně věnuji (společenský, historický a scénický tanec, argentinské tango).
V rámci fotodokumentace tance spolupracuji s tanečními soubory, divadly, organizacemi, tanečními a hudebními festivaly. Mé fotografie byly otištěny v knižních publikacích i mnoha tanečních časopisech. Od roku 2000 mám za sebou více než tři desítky autorských či společných výstav po celé ČR. Mé fotografie jsou také součástí soukromých sbírek.

Kdy a kde fotografuji:
V divadle, když zhasnou světla v hledišti a rozsvítí se jeviště, v koncertních sálech, na společenských akcích, na svatbách, v ateliéru, v přírodě, na cestách … Ve spolupráci se svou maminkou píši a fotografuji oblíbené kalendáře jídla a kuchařky.

Motto:
Miluji tanec. Je mou vášní, mým životem, mým naplněním. Fotografuji ho, protože sama tančím. TANEC je hudba a hudba je tanec. Tanec je pohyb, který jde ze srdce; tanec je výraz, který zaujme; tanec je řeč beze slov, které každý rozumí; tanec je výzva, co láká k naplnění; tanec je radost, láska i vášeň; tanec je prostě ŽIVOT …

 

Z naší domácí kuchyně – plné osvědčených a dobrých receptů:-)

tradicnivenkovska_2-vydani

Další vydání naší úspěšné kuchařky 🙂

babicinosladkepeceni

Stále v prodeji 🙂